יום ראשון, 26 בדצמבר 2021

כתב אישום נגד דקל ששונקר (31) מעשה העלול להפיץ מחלה ואינוס, וכן עבירות נוספות של מעשים מגונים וקבלת דבר במרמה.

 פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד דקל ששונקר (31), תושב הדרום, הכולל שבעה אישומים ביחס לשבע מתלוננות שונות, המייחס לו לגבי שש מהן עבירות של מעשה העלול להפיץ מחלה ואינוס, וכן עבירות נוספות של מעשים מגונים וקבלת דבר במרמה.

ועוד כמה מאמרים:

      President Isaac Herzog met with the Prime Minister...
·       תביעה ייצוגית ואכיפה אזרחית
·    מיכאל פן למעצר בית, לא יוסגר בינתיים לארה"ב תיווך ...
עיצום כספי על חברת דואר ישראל בע"מ בגין הפרת הוראת..
רשות המסים החרימה רכבי יוקרה בג'דיידה, מכר ואבו סנאן

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עורכות הדין מורן גז והדס עמר, בין השנים 2021-2013, הכיר הנאשם את המתלוננות, שאחת מהן הייתה קטינה בת 13 בשנת 2013, וחלקן בעלות צרכים מיוחדים. הנאשם הכיר את המתלוננות בדרכים שונות, בין היתר דרך הרשתות החברתיות, מכרים משותפים ובדרכים נוספות.

בחלק מהמקרים, נהג הנאשם לאתר נשים שנזקקו לעזרה, להציג מצג שווא לפיו בכוונתו לעזור להן כלכלית, רגשית ולטפל בהן. הנאשם התחזה בין היתר למתמחה במשפטים העוסק בתחום הרשלנות הרפואית, למטפל רגשי ולמדריך קרב מגע.

לאחר שהכיר את המתלוננות ורכש את אמונן, נהג הנאשם בשיטתיות ובאופן סדרתי, לקבוע להיפגש עמן, ואז וביצע בהן עבירות מין חמורות, בחלק מהמקרים בכוח, ובחלק מהמקרים תוך שהן מתחננות שיחדל ממעשיו, והודפות אותו מעליהן, אך ללא הועיל.

מכתב האישום עולה, כי הנאשם שהינו נשא של נגיף הHIV (איידס), לא עדכן את המתלוננות בדבר נשאותו ואף לא השתמש באמצעי מניעה תוך כדי ביצוע המעשים.

 

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה