יום שבת, 18 בדצמבר 2021

כתב אישום על עבירות מין ב 100 קטינות בטיקטוק TIKTOK

 פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד דניאל אוסקר (32) מנתניה, בגין עבירות מין מרובות שביצע בקטינות באמצעות יישומון טיקטוק. הנאשם פעל באופן סדרתי במשך השנתיים האחרונות, במהלכן יצר קשר עם כ-100 קטינות בנות פחות מ-12 שנים. הנאשם נהג לנהל עם הקטינות התכתבויות ושיחות וידאו בעלות תוכן מיני תוך שהוא מבקש מהן בקשות שונות בעלות אופי מיני, וכאשר באחד המקרים אף גרם לקטינה לבצע בעצמה מעשה אינוס.

ועוד כמה מאמרים:

·       העליון אישר ריבית גבוהה מחוק אשראי הוגן

·       תביעות ייצוגיות וקצת על הוצאה לפועל

·       President Isaac Herzog met with the Prime Minister...

·       תביעה ייצוגית ואכיפה אזרחית

·    צו מניעה נגד מכירת מוט היגוי (סטיק) ממטוס 129מתקיפ...

·    מיכאל פן למעצר בית, לא יוסגר בינתיים לארה"ב תיווך ...

על פי המתואר בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד עדי ערד, הנאשם החזיק בחשבונות ברשתות חברתיות שונות ובהן אינסטגרם וטיקטוק הפופולאריות בקרב ילדים, דרכן פעל באופן סדרתי ליצירת קשרים עם למעלה ממאה קטינות שגילן פחות מ-12 שנים, ואף ניסה ליזום עם חלקן מפגש, תוך שהוא מודע לגילן. הנאשם ניהל עם הקטינות שיחות בעלות אופי מיני תוך שימוש בשפה בוטה וכשהוא מפנה אליהן בקשות בעלות תוכן מיני. הנאשם נהג לבקש מהקטינות לשלוח לו תמונות שלהן בעירום חלקי או מלא וכן שלח אליהן תמונות של איבר מינו. באחד המקרים ניסה לגרום לאחת הקטינות לבצע אקטים מיניים באחותה, ואילו במקרה אחר יצר קשר עם קטינה בת 11.5 וביקש ממנה, במהלך שיחת וידאו בין השניים, לבצע בגופה מעשים המהווים עבירת אינוס. החשוד נתפס לאחר שחלק מן הקטינות דיווחו על פניית הנאשם אליהן להוריהן, ואלו פנו אל המשטרה.  

לאחר שנודע לאחיו של הנאשם על מעשיו, הוא הזהירו לחדול מהן, ואילו הנאשם בתגובה מחק את תוכן השיחות שביצע עם הקטינות וכן את התמונות והסרטונים שהוחלפו ביניהם.

בגין האמור מואשם הנאשם בריבוי עבירות של גרם מעשה אינוס קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, ניסיון לגרם אינוס קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, ניסיון מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, הטרדה מינית בקטין שטרם מלאו לו חמש עשרה שניםניסיון הטרדה מינית בקטין שטרם מלאו לו חמש עשרה שנים ושיבוש מהלכי משפט.

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשת מעצר עד לתום ההליכים כנגדו, ובה התייחסה עו"ד ערד, בין היתר, גם למצבן של הקטינות שנפגעו: "חלק ניכר מן הקטינות אשר מסרו הודעות במסגרת חקירת המשטרה, הגיבו בסערת רגשות גדולה, וחלקן נקלעו למצב נפשי כה קשה עד כי לא הצליחו למסור את גרסתן בחקירה. שחרור המשיב ממעצר עלול להעביר מסר קשה לנפגעות ולמתלוננות בתיקי מין בכלל, ועלול להוביל לפגיעה נפשית נוספת בהן".אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה