יום שני, 28 במרץ 2022

כתב אישום בגין גרימת מוות ברשלנות בתאונת פגע וברח

 פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד ראפע אסלאן (29) מנהריה, בגין עבירות של גרימת מוות ברשלנות, גרימת חבלה של ממש, הפקרה ושיבוש מהלכי משפט. זאת לאחר שנהג ברכב המעורב בתאונה בה נהרגה עמית איטח ז"ל

ועוד כמה מאמרים שכתבתי:

עו"ד נועם קוריס- יש לך מניות וני"ע בבנק בישראל ?

כתב אישום בגין רצח הילד בפארק השעשועים

כתב אישום על עבירות נשק ותקיפת שוטרים

נדחתה עתירה לבג"צ בנוגע להסדר טיעון עם ח"כ אריה דרעי

כתב אישום נגד רונן סופר (52), מתנדב במשטרה, בגין ביצוע עבירות מין במתנדבת אחרת ששרתה עמו בתחנת המשטרה.

לא שמעתם ?!: מסלול בטוח": הוחרמו רכבי יוקרה בעוספיה ודלית אל כרמל

נדחתה עתירה נגד תיאטרון בית לסין

מכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד טל עופר, עולה כי בחודש פברואר האחרון בילה הנאשם במסיבת יום הולדת של חברו ולאחר שיצא ממנה, נהג אסלאן ברכבו, כשהוא לבד ברכב, במהירות של 30 קמ"ש מעל למהירות המותרת בכביש זה. בהגיעו לעקומה קלה בכביש, סטה מנתיב נסיעתו, נכנס לנתיב הנגדי והתנגש ברכב  בו נסעה המנוחה עם שני חבריה. בעקבות התאונה נהדפו שני הרכבים, והרכב שישבה בו המנוחה נעצר רק לאחר שהתנגש עם חלקו האחורי בעץ. 

כתוצאה מהתאונה נפצעה המנוחה אנושות, וחרף מאמצי כוחות ההצלה נקבע מותה בבית החולים. שני חבריה שאחד נהג והאחר ישב לידו נפצעו קשה גם הם, ורופאי בית החולים נאלצו לקטוע את רגלו של אחד הנפגעים. 

לאחר התאונה עמד הנאשם בצד הדרך מבלי שהזעיק או הושיט עזרה למנוחה או לחבריה, ולא לקח אחריות על חלקו באירוע. כחצי שעה לערך לאחר קרות התאונה פנה אסלאן למכרו שנקלע לזירת התאונה, וביקש ממנו שייקח אותו לביתו בנהריה. לאחר שהגיע הנאשם לביתו, נסע אחיו של הנאשם לבית החולים בנהריה וטען לשווא שהוא זקוק לטיפול רפואי לאחר שנפגע בתאונה, והציג עצמו, בכזב, בפני שוטרים שנכחו בבית החולים כנהג הרכב בו נהג הנאשם, וזאת, על מנת למלט את אחיו מהדין. עוד במסגרת ניסיונותיו של הנאשם לשבש את מהלכי החקירה, עזב את ביתו בסמוך למועד התאונה, ושהה במנוסה למעלה מחודש.  עו”ד נועם קוריס בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משרד נועם קוריס ושות’ עורכי דין עוסק בייצוג משפטי וגישור מאז שנת 2004.

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה